Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms

  • 150 m²
  • 3 sypialni
  • 4 łazienki

Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms Pafos oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Kościół Agios Georgios w prawie 1 km.

W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. Udogodnienia w łazience obejmują: suszarkę do włosów, szlafroki i ręczniki kąpielowe.

Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms dysponuje aneksem kuchennym z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi. Goście obiektu mogą również spróbować dań kuchni europejskiej w restauracji Sunset Restaurant and Tavern, znajdującej się bardzo blisko stąd.

Wild beach leży prawie 5 min jazdy autem od willi, a dworzec autobusowy Ag Georgiou Pegias 13 - w odległości 5 min spacerem. Willa w Pafosie leży 3 km od najpopularniejszych miejsc przyjaznych rodzinom, takich jak Zoo w Pafos.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms Pafos
3Bedroom Villa Sweet Sunset With Pool St George Pegeia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

3Bedroom Villa Sweet Sunset With Pool St George Pegeia

152 m od nieruchomości
Dream Escape To Agios Georgios, Peyia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dream Escape To Agios Georgios, Peyia

10
Wyjątkowy 4 opinie
188 m od nieruchomości
Akamas Luxury Villas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Akamas Luxury Villas

9.8
Wyjątkowy 8 opinii
515 m od nieruchomości
USD 705 USD 635
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Pafos
    36 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 11:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms posiada parking dla gośći?
      Tak, Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms zapewnia prywatny parking dla gości.
    • ❓
      Ilu gości może pomieścić Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms?
      Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms oferuje zakwaterowanie dla 7 osób.
    • ❓
      Czy Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms ma kuchnię?
      Tak, Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms zapewnia aneks kuchenny.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Pafos
    36 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Villa Aspasia In Peyia, Private Pool & 3 Ensuite Bedrooms Pafos

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij